Procedura

Chcą Państwo odzyskać podatek z Anglii?
Nic prostszego!
Informujemy. Rozliczamy. Monitorujemy.
Gratulujemy!

Informujemy.
Kto może odzyskać podatek z Anglii? Jakiej wysokości zwrotu można się spodziewać? Jakie dokumenty będą do tego potrzebne? Te i inne pytania otrzymujemy od naszych Klientów każdego dnia. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdej sprawy, udzielając wyczerpujących odpowiedzi na Państwa wątpliwości. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu najwyższej jakości usług.

Więcej o dokumentach potrzebnych do rozliczenia podatku z UK znajdą Państwo tutaj: Dokumenty – zwrot podatku z Anglii.

Rozliczamy.
Gdy otrzymamy od Państwa pakiet niezbędnych dokumentów, przejmujemy na siebie ich rozliczenie. Wypełniamy wszystko, co jest potrzebne i tworzymy gotowy wniosek o zwrot podatku.

Wszystko gotowe. Kiedy wniosek zostanie sporządzony, pozostaje nam już tylko złożyć go w Państwa imieniu do brytyjskiego urzędu skarbowego – HM Revenue & Customs. Nadal pozostając do Państwa dyspozycji, czekamy na informację z urzędu.

Monitorujemy.
Czas oczekiwania na rozliczenie Państwa wniosku w brytyjskim urzędzie podatkowym to nawet kilka miesięcy. Jest to okres, w którym nadal pozostajemy do Państwa dyspozycji, odpowiadając na ewentualne zapytania ze strony HMRC. W tym czasie oczekujemy na decyzję urzędu, a w wypadku niekorzystnych decyzji – od razu interweniujemy. Nasz udział w Państwa rozliczeniu angielskiego podatku kończy się dopiero wówczas, gdy otrzymają Państwo pozytywną decyzję podatkową oraz zwrot podatku.

Gratulujemy!
Pozytywna decyzja z HMRC oznacza, że w najbliższym czasie należy oczekiwać przelewu zwrotu podatku z Anglii. Dla nas i dla Państwa jest to bardzo dobra informacja. Dla Państwa, ponieważ odzyskali Państwo pieniądze z tytułu pracy w UK, a dla nas, ponieważ zyskaliśmy kolejnego zadowolonego Klienta.

Jak widać, z naszą pomocą odzyskanie podatku z Anglii jest bardzo proste. Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz